zamów on-line


Z przykrością informujemy, że ze względu na wyjątkowo dużą ilość realizowanych obecnie zleceń, do odwołania nie przyjmujemy zamówień na realizację projektów on-line.

 

       Aby projekt spełniał Państwa oczekiwania i był dobrze przygotowany prosimy o podanie jak największej iości danych. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ankietę: 

[pobierz] 0.1 MB ankieta-online

ANKIETA ZAMÓWIENIA PROJEKTU

1.Pobierz i wypełnij powyższą ankietę a następnie odeślij na adres: inga.staszak@wp.pl wraz z poniższymi załącznikami:

  -  zorientowana mapa działku w skali co najmniej 1:500 

  -  zdjęcia, przedstawiające całą elewację budynku, widoki od strony budynku (przede wszystkim z tarasu, ważnych okien) w kierunku granic działki, widoki otoczenia przyszłego ogrodu.

      Pamiętaj - im większą ilość danych nam dostarczysz, tym precyzyjniej będziemy mogli zaprojektować Twój ogród.

 

2. Otrzymasz od nas na swój adres e-mail wstępną wycenę projektu wraz z informacją o przybliżonym terminie realizacji. Cena oraz czas realizacji uzależniony jest od wielkości i poziomu skomplikowania twojego ogrodu.

 

3. Zakceptuj przesłane przez nas warunki oraz potwierdź zamówienie drogą elektroniczną.

 

4. Dokonaj przelewu - zaliczki w wysokości 50% ustalonej przez nas ceny projektu.

 

5. Po określonym wcześniej czasie prześlemy dwa projekty koncepcyjne (szczegółowo opisane  w dziale "etapy projektu krok 3" )do wyboru oraz uzgodnimy ewentualne zmiany w projekcie telefonicznie lub mailowo.

 

6. Po zaakceptowaniu projektu koncepcyjnego dokonaj wpłaty pozostałej części należnej kwoty.

 

7. Finalny produkt, którym jest dokumentacja projektowa szczegółowo opisana w dziale "etapy projektu" krok 4 -  w wersji  elektronicznej lub/i tradycyjnej papierowej    prześlemy na wskazany przez Państwa adres.